. چرا باید سفارش طراحی وب سایت بدهم؟

احتمالاً خیلی پیش آمده که از خودتان سوال کرده باشید

. چرا باید سفارش طراحی وب سایت بدهم؟
· چرا باید برای کسب و کارم وب سایت داشته باشم؟
· اصلا چه مزایایی  دارد؟
· وب سایت چه کمکی  به توسعه کسب و کار من می تواند بکند؟

 

این مقاله را بخوانید تا بدانید چرا باید برای کسب و کارتان سفارش وب سایت بدهید.

خیلی از کسب و کارهای کوچک هنوز از فضای اینترنت برای توسعه کسب وکار خود استفاده نمی کنند. طبق تحقیقاتی که انجام شده 49% کار و کسب های کوچک اصلا وب سایت ندارند .
اولین دلیلی که شرکت و کسب و کار شما نیاز به وب سایت دارد، این است که این از کجا می توانید این همه مشتری پیدا کنید؟

در بعضی از بررسی ها میانگین حضور کاربران ایرانی در فضای مجازی (وب سایت ها، جستجو و شبکه های اجتماعی) روزانه بین 5 تا 9 ساعت در روز  تخمین زده شده که آمار عالی است.
بیشتر از 40 میلیون کاربر اینترنت در ایران وجود دارد
تمام اینها تنها گوشه ای از قدرت و وسعت فضای مجازی را نشان میدهد .اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک یا متوسط هستید و همچنان از خودتان می پرسید فواید داشتن وب سایت چیست؟

 

 امروزه مردم دنبال هر چیزی می گردند از اینترنت استفاده می کنند

واقعیت این است که امروزه مردم بیشترین و مهم ترین اطلاعات مورد نیاز خود را از گوگل جستجو می کنند.
مشتریان بالقوه از گوشی های موبایل و جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند که پیش کدام کدام دکتر یا درمانگاه بروند ، از خدمات کدام شرکت خدماتی استفاده کنند و کالای مورد نظر خود را از کجا وچگونه تهیه کنند. طبق تمام اصول و روش های بازاریابی، نادیده گرفتن چنین پتانسیل عظیمی بسیار اشتباهه.

 

داشتن وب سایت به کسب وکار شما اعتبار می دهد.

مردم انتظار دارند مشاغل و کار و کسب های مختلف، یک وب سایت مخصوص خودشان داشته باشند.

همانطور که در گذشته انتظار داشتند هر شرکت و کسب و کاری دارای آدرسی واقعی برای مراجعه حضوری داشته باشد تا بتوانند به آن اعتماد کنند.وب سایت شما در واقع همون دفتر کار یا فروشگاه شما توی دنیای اینترنته که آدرس مخصوص به خودشو دار.

حقیقت اینه که امروزه نداشتن وب سایت سوالات زیادی را در ذهن کاربران ایجاد می کنه.آیا این شرکت یا این پزشک و درمونگاه قانونی است؟
کارشوبلده؟
اگه این شرکت توی کار خودش حرفه ایه چطور هنوز هیج اثری ازش توی اینترنت نیست ؟ و خیلی از فکرهای دیگه که اصلا دوست ندارید در مورد شما در ذهن مشتریان شکل بگیره.

واقعیت اینه است در توی خیلی از این موراد، افراد به شرکت های رقیب شما که وب سایتی کامل طراحی کردن و توی اون نمونه کارها و نمونه خدمات خود را به کاربران نمایش می دن اعتماد بیشتری می کنن و در نهایت بسراغ اونا میرن حتی اگه شما از اونا بهتر باشین

طراحی وب سایت، کانال بازاریابی جدید را برای شما ایجاد می کند

داشتن وب سایت به شما یک حضور دائمی و هیشگی در اینترنت را هدیه می ده.به این موضوع همانند یک بیلبورد تبلیغاتی نگاه کنین.فقط این بیلبورد بجای حالت فیزیکی بصورت مجازی و در دنیای اینترنت نصب میشه و روزانه صدها یا هزاران کاربری که در حال عبور هستن آنها را میبینند. از این طریق شانس جدید و یک کانال جدید برای دیده شدن شما و محصول و کمپانی تان است.

داشتن وب سایت امکان جمع آوری اطلاعات مشتریان را به شما می ده

برای مثال ، خیلی از مواقع مشکل است از مشتریان خود بخواهید هنگام مراجعه به شما، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را روی کاغذی بنویسند تا بتوانید در آینده به آنها اطلاع رسانی کنید
اما تایپ کردن آدرس ایمیل و یا شماره همراه در یک بخش از وب سایت بسیار بسیار کار آسانتری است.مخصوصا اگر کاربران بدانند در ازای ارائه این اطلاعات چیزهای مخصوصی دریافت می کنند.
زمانی که اطلاعات کاربران را داشته باشید راه دیگری برای برقراری ارتباط با آنها و ترغیب مشتریان بالقوه برای استفاده از خدمات یا خرید محصولاتتان خواهید داشت.

خرید های اینترنتی سال به سال در حال افزایش است

طبق گزارشات رسمی در سال 1393 ميزان تراكنش‌هاي خريد اينترنتي ایرانیان بیش از 52 هزار میلیارد تومان اعلام شد ، این رقم در پایان سال 1394 افزایش چشمگیری یافت و به بیش از 93 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرد در سال 1395 نیز نزدیک به 99 هزار میلیارد تومان تراکنش خرید های اینترنتی اعلام شد.
توجه به این اعداد و ارقام نشان می دهد چرا باید یک وب سایت داشته باشید ! زیرا در غیر این صورت از یک بازار فوق العاده بزرگ و در حال رشد چشم پوشی کرده اید و چه بسا نادیده گرفتن موقعیت برجسته فضای مجازی درانجام معاملات در سال های آینده ضررهای هگفتی به شما وارد نماید.

 داشتن یک وب سایت می تواند مشتریان را به سمت فروشگاه هدایت کند

اگر شما یک فروشگاه دوچرخه داشته باشید ، سرمایه گذاری روی طراحی وب سایت و حضور در فضای آنلاین می تواند فروش حضوری شما را افزایش چشمگیری دهد. به لطف محبوبیت روز افزون نمایشگاه ها و ویترین های مجازی و از طریق اشتیاق افراد برای انجام تحقیق قبل از خرید، در صورتی که وب سایتی جامع و با اطلاعات کامل و دقیق در مورد محصول یا خدمات خود طراحی کرده باشید می توانید تعداد زیادی از مشتریان بالقوه را به سمت فروشگاه خود سوق دهید.

همچنان 90 درصد خریدها در جهان از طریق مراجعه حضوری صورت می گیرد، و به این همین دلیل است که داشتن یک وب سایت به عنوان محلی برای عرضه و نمایش کالا و توضیح در مورد آن، امروزه یکی از موثرترین روش های بازاریابی و فروش به حساب می آید.

دلیل نیامدنتان  به اینترنت چیست؟
اگه واقعا به دنبال افزایش درآمد و توسعه کسب و کار خودتان هستید باید بدانید که امروزه داشتن وب سایت همانند داشتن یک کارت ویزیت برای هر شغلی امری ضروری است.

 

دیجیتال مارکتینگ با حسین خیامی در صورتی که سوالی درباره طراحی وب سایت دارید به اینستاگرام یا تلگرام حسین خیامی پیام دهید.

 

سوالی درباره طراحی وب سایت دارین این زیر سوال کنین